تور آنکارا
بر اساس شرکت پروازی,  پاییز,  تور آنکارا,  تور ترکیه آفر ویژه و فوق العاده,  تور ترکیه ارزان قیمت,  تور ترکیه بر اساس شهرها,  تور ترکیه بر اساس فصل,  تور ترکیه بر اساس قیمت,  تور ترکیه بر اساس ماه,  تور ترکیه بر اساس هتل,  تور ترکیه لحظه آخری و فوری,  تور ترکیه لوکس و گران,  سایر هتل ها,  مهر,  هتل 4 ستاره,  هتل 5 ستاره

تور آنکارا

تور شهرآنکارا کشور ترکیه

 

معرفی آنکارا

شهر آنکارا پایتخت کشور ترکیه است، شهر آنکارا بزرگ و مدرن اما دارای قسمتهای سنتی و قدیمی نیز می باشد.  آنکارا جز شهرهای توسعه‌ یافته‌ دنیا است که مدرنیته و ظاهر سنتی و گذشته را با هم حفظ کرده است. منازل سنگی، قلعه‌ها و مناطق باستانی آنکارا بسیار معروف هستند . شهر مدرن آنکارا سالانه پذیرای توریست‌ها و گردشگران بسیاری از کشورهای مختلف است.

دیدنی های آنکارا

بلوار آتاتورک / بخش قدیمی آنکارا ( میدان اولوس ) / محله کاواکلیدره / برج مشهور آتاکوله / موزه‌ی تمدن‌های آناتولیاییکاراگل / چشمه آبگرم ملیک شاه در منطقه‌ی چوبوک / ارگ آنکارا / خانه‌ی اپرا

رزرو و سفارش تور آنکارا

راهنما جهت انتخاب تور مناسب  : می توانید از تبلیغات موجود در سایت استفاده کنید یا اینکه از طریق آرشیو موضوعی بر اساس موضوع مد نظر برای مثال قیمت ، شهر ، هتل ، زمان تور مورد نظر و مناسب خود را انتخاب کنید .

 

امکان سفارش تور شهر آنکارا به همراه خدمات دلخواه

 خدمات قابل ارائه در  تور های شهر آنکارا شامل موارد زیر می تواند باشد :

مانند گشت شهری  / بیمه مسافرتی / خدمات CIP  / ترانسفر فرودگاهی / انتخاب شرکت پرواز /  تعداد شب ها و روزهای اقامت به انتخاب شما /  تور لیدر فارسی جهت گشت شهری

مشاهده ی اطلاعات هتل های آنکارا

برای مشاهده جزئیات هر یک از هتل های انکارا به همراه عکس، امکانات، موقعیت مکانی و چند ستاره بودن از قسمت آرشیو موضوعی گزینه مورد نظر را انتخاب کنید .

قیمت تور آنکارا

از قسمت آرشیو موضوعی قیمت را بر اساس گران و لوکس یا ارزان انتخاب کنید .

خلاصه گردشگری آنکارا

آنکارا، علاوه بر اهمیت سیاسی و اداری به عنوان پایتخت کشور ترکیه ، شهر معماری‌ها و ساختمان های پادشاهی های رومی و عثمانی نیز است ، شهر میوه و عسل. شهری که هم ظاهر مدرن پیدا کرده و هم ظاهر قدیمی خود را نیز حفظ کرده است .

بهترین زمان برای سفر به آنکارا

هوای شهر آنکارا، سرد و معتدل است. گرمترین ماه آنکارا، ماه جولای و سردترین ماه آنکارا، ماه ژانویه معمولا می باشد

بهترین زمان برای سفر به شهر  آنکارا، فصل بهار و ماه اول فصل تابستان می باشد.  تور آنکارا در این فصل ها به دلیل آب و هوای معتدل تر طرفداران بیشتری دارد.

 

مراکز خرید آنکارا

مراکز خرید شهر آنکارا بسیار متنوع و زیاد است با  این حال بازارها و مراکز خرید مناطق زیر بیشتر معروف و مد نظر افراد اند .

بلوار آتا تورک در منطقه Kizilzy

بازارهای خرید لباس  درنزدیکی بلوار آتاتورک مانند Izmir  caddesi که مرکز خرید چرم است

مراکز خرید ارزان در منطقه قدیمی  شهر و  خیابان Kavaklidere

 

 

معرفی اختصاصی جاذبه های کشور ترکیه :

 

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.