تور آنکارا

تور شهرآنکارا کشور ترکیه

 

معرفی آنکارا

شهر آنکارا پایتخت کشور ترکیه است، شهر آنکارا بزرگ و مدرن اما دارای قسمتهای سنتی و قدیمی نیز می باشد.  آنکارا جز شهرهای توسعه‌ یافته‌ دنیا است که مدرنیته و ظاهر سنتی و گذشته را با هم حفظ کرده است. منازل سنگی، قلعه‌ها و مناطق باستانی آنکارا بسیار معروف هستند . شهر مدرن آنکارا سالانه پذیرای توریست‌ها و گردشگران بسیاری از کشورهای مختلف است.

دیدنی های آنکارا

بلوار آتاتورک / بخش قدیمی آنکارا ( میدان اولوس ) / محله کاواکلیدره / برج مشهور آتاکوله / موزه‌ی تمدن‌های آناتولیاییکاراگل / چشمه آبگرم ملیک شاه در منطقه‌ی چوبوک / ارگ آنکارا / خانه‌ی اپرا

رزرو و سفارش تور آنکارا

راهنما جهت انتخاب تور مناسب  : می توانید از تبلیغات موجود در سایت استفاده کنید یا اینکه از طریق آرشیو موضوعی بر اساس موضوع مد نظر برای مثال قیمت ، شهر ، هتل ، زمان تور مورد نظر و مناسب خود را انتخاب کنید .

 

امکان سفارش تور شهر آنکارا به همراه خدمات دلخواه

 خدمات قابل ارائه در  تور های شهر آنکارا شامل موارد زیر می تواند باشد :

مانند گشت شهری  / بیمه مسافرتی / خدمات CIP  / ترانسفر فرودگاهی / انتخاب شرکت پرواز /  تعداد شب ها و روزهای اقامت به انتخاب شما /  تور لیدر فارسی جهت گشت شهری

مشاهده ی اطلاعات هتل های آنکارا

برای مشاهده جزئیات هر یک از هتل های انکارا به همراه عکس، امکانات، موقعیت مکانی و چند ستاره بودن از قسمت آرشیو موضوعی گزینه مورد نظر را انتخاب کنید .

قیمت تور آنکارا

از قسمت آرشیو موضوعی قیمت را بر اساس گران و لوکس یا ارزان انتخاب کنید .

خلاصه گردشگری آنکارا

آنکارا، علاوه بر اهمیت سیاسی و اداری به عنوان پایتخت کشور ترکیه ، شهر معماری‌ها و ساختمان های پادشاهی های رومی و عثمانی نیز است ، شهر میوه و عسل. شهری که هم ظاهر مدرن پیدا کرده و هم ظاهر قدیمی خود را نیز حفظ کرده است .

بهترین زمان برای سفر به آنکارا

هوای شهر آنکارا، سرد و معتدل است. گرمترین ماه آنکارا، ماه جولای و سردترین ماه آنکارا، ماه ژانویه معمولا می باشد

بهترین زمان برای سفر به شهر  آنکارا، فصل بهار و ماه اول فصل تابستان می باشد.  تور آنکارا در این فصل ها به دلیل آب و هوای معتدل تر طرفداران بیشتری دارد.

 

مراکز خرید آنکارا

مراکز خرید شهر آنکارا بسیار متنوع و زیاد است با  این حال بازارها و مراکز خرید مناطق زیر بیشتر معروف و مد نظر افراد اند .

بلوار آتا تورک در منطقه Kizilzy

بازارهای خرید لباس  درنزدیکی بلوار آتاتورک مانند Izmir  caddesi که مرکز خرید چرم است

مراکز خرید ارزان در منطقه قدیمی  شهر و  خیابان Kavaklidere

 

 

معرفی اختصاصی جاذبه های کشور ترکیه :

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *